Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 474 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vítězslav Lazar
lazar@loftreal.sk
0905 551 791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom v obci Prenčov

Typ
Predaj
Mesto
Prenčov
Ulica
Prenčov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
180 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Pridané
25.11.2020
Aktualizované
25.11.2020
Vítězslav Lazar LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 551 791

Popis nehnutelnosti

Na predaj veľký rodinný dom so záhradou /412 m2/, čiastočne rekonštruovaný v obci Prenčov, 10 km od Banskej Štiavnice. V prízemí tri izby plus kuchyňa, kúpeľňa, WC, na podkroví dve izby. Dom je celý podpivničený, v časti pivnice je garáž.

Na dome bola v r. 2020 započatá rekonštrukcia, nové priečky, rozvody, plastové okná, je napojený na elektrinu, obecný vodovod, v záhrade aj vlastná studňa.

Nehnuteľnosť sa nachádza na okraji obce, v tichej ulici, v rade rodinných domov, pred domom cesta, potok, za pozemkom a záhradou je les.

Kontakt: 0905 551 791