Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 692 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rekreačný pozemok PREČÍN 920 m2

Typ
Predaj
Mesto
Prečín
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
920 m2
Pridané
12.02.2020
Aktualizované
15.08.2022
Cena 47,00 €/m2
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj krásny rekreačný pozemok v obci Prečín ktorú obklopujú kopce Súľovských vrchov. Pozemok s rozlohou 920 m2 je svahovitý a je obklopený krásnou prírodou , pasienkami a ihličnatým lesom. K pozemku vedie asfaltová príjazdová cesta. Okolo pozemku je nameraná takisto príjazdová cesta s podielom na nej. Pozemok je vhodný na rekreačnú chatu, ale aj ako investícia do budúcna, kedže v blízkosti pozemku sú už postavené rodinné domy . Pri pozemku sú ing. siete ( elektrina, voda, plyn), jedinou nevýhodou je, že v tejto časti obce ešte nieje kanalizácia, preto ju treba riešiť žumpou. Výhody: Slnečný, možné využitie turistiky na okolité kopce ( napr. Ostrý vrch, Čierna hora, Sokolín, Trávna, Stráne , Končiny...) V chotári obce sa nachádzajú aj kvapľové jaskyne. Neďaleko kúpele Rajec. Možnosť odpredaja len polovice pozemku, tzn. na dve časti.  Cena 47 €/m2.

Kontakt:  Karin Trenčanová    0903 152 939            Email: trencanova@vasereality.sk              ID: 178096

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republikyVzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.