Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 547 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRAKTICKÝ VELKOPLOŠNÝ DOM VEDĽA DUN.STREDY NA PREDAJ AJ S DVOJGARÁŽOU NEDOKONČENÝ V STAVE HOLODOMU

Typ
Predaj
Mesto
Povoda
Ulica
nová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
155 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
23.02.2021
Aktualizované
23.02.2021
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Chateaureality ponúka  4 izbový, obľúbený typ rodinného domu v okolí DUN.STREDY len 50 km od BA a 2 km od DS  na pozemku o výmere 600 m2. Úžitková plocha domu je 155 m2. Garáž v dome 40m2. Dom je v slepej uličke, úplné súkromie zabezpečí budúcim majiteľom.

Rodinný dom je tradične postavený z klasických materiálov 30 cm tehla, elektrické vedenia káble sú už v dome. Ostatné vedenia čakajú na nových majiteľov.

Nehnuteľnosť je napojená na elektriku 220/380 V, voda bude zásobovaná z vlastného vodovodu, odvoz odpadových vôd bude riešená kanalizáciou./ v stádii riešenia
CENA HOLODOMU 4 IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU AJ S GARÁŽOU JE podľa dohody s majiteľom :

Rodinný dom sa predáva v tomto stave holodomu. Obhliadka možná od pondelka do soboty. Prístupová cesta je štrková.

V obci je kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti rodinného domu je aj detské ihrisko. V prípade záujmu neváhajte ma kontaktovať, teším sa na Vás!

Ak sa Vám táto ponuka zapáčila neváhajte nás  kontaktovať:   PhDr. Chrenko Edit majiteľka realitnej kancelárie : 0905 329 399 . Obhliadku robíme podľa Vašich požiadaviek denne aj cez víkend.
Cena nehnuteľnosti je od 125.000 Eur podľa štádií dokončenia . Poprípade sa dá odkúpiť aj ďalší pozemok vedľa domu , takže spolu 1200 m2 pozemku za 15.000 Eur .- len k domu je na predaj pozemok nie zvlásť!!!!!

Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, nájdete nás na Obchodnej ulici 2  v Dunajskej Strede, mobilný telefón 0905 329 399. email: chrenko@chateaureality.sk