Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 341 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA KLÚČ DOKONČENÝ A LUXUSNE ZARIADENÝ VELKOPLOŠNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM VEDĽA DUN.STREDY NA PREDAJ AJ S DVOJGARÁŽOU

Typ
Predaj
Mesto
Povoda
Mestská časť
Pódafa
Ulica
slepá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
155 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
23.02.2021
Aktualizované
07.04.2021
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Chateaureality Vám ponúka  4,5 izbový, obľúbený typ rodinného domu v okolí DUN.STREDY len 25 minút cez rýchlostnú cestu R7 do BA a 2 km od okresného mesta Dunajská Streda  na pozemku o výmere 650 m2. Úžitková plocha domu je 155 m2, zastavaná 200 m2 . Garáž v dome je 40m2. Dom je v slepej uličke, úplné súkromie zabezpečí budúcim majiteľom. Oplotený pozemok okolo celého domu .
Novostavba - vyhotovená na vysokej kvalitnej úrovni, predajná cena zahŕňa: obývačka spojená s kuchyňou, avšak oddelená z časti zo stenou, chodby , veľká priestranná terasa, miestnosť na šatníky , samostatná kúpeľňa , toalety a tri spálne plastové okná päťkomorové ,troj-sklo , upravená povala na ukladanie nepotrebných vecí , elektrické podlahové kúrenie, teplota každej miestnosti je zvlášť regulovateľná, povrchovú úpravu vonkajších aj vnútorných stien , strop, zateplenie, kompletnú elektroinštaláciu, bleskozvod, rozvody vody, pred-prípravu na alarm systém, pred-príprava na klimatizáciu , vodovodný kohútik pri terase priamo na polievanie záhrady. Na terase je slnko počas celého dňa . Rodinný dom sa predáva v tomto stave na kľúč dokončený aj luxusne zariadený . Skolaudovaný dom sa bude predávať plne dokončený od leta 2021 . Prístupová cesta je štrková.

V obci je kompletná občianska vybavenosť, v blízkosti rodinného domu je aj detské ihrisko. V prípade záujmu neváhajte ma kontaktovať, teším sa na Vás!

Nadštandardnému vybaveniu patrí oplotenie pozemku s prípravou na elektrickú bránu, zámková dlažba, terénne úpravy- vyrovnanie terénu. Na pozemku môže byť domček alebo podľa požiadaviek na odkladanie rôznych veci do záhrady, bicykel, ako ja pumpa na polievanie Kvalitne zaizolovaná a všetky vodovodné prípojky sú pri pozemku, ktoré potrebujete na polievanie prípadne na bazén . Terasa je orientovaná taktiež z juhovýchodu . Obytné miestnosti sú situovaná najmä na juhozápad severozápad a juhovýchod, tieto Vám zabezpečia pokojný nerušený oddych a spánok.
Mesačné náklady na tento domček je do 100,- Eur. Odpad bude riešený s kanalizáciou . Plyn na pozemku sa nenachádza .Dom je napojený na mestskú vodu ako aj z vlastnej studne na dvore ,ktorá slúži polievanie záhrady. Pri ceste sú pripravené vedenia na kanalizáciu, ktorá bude pripojená do domu v stave dokončenia. RD sa predáva kolaudovaný .Dom je bez tiarch . Kolaudácia príprava domu podľa dohody leto 2021.
Cena tejto nehnuteľnosti po dohode s majiteľom je aj s províziou RK ako aj hypotekárnym a právnym poradenstvom 220.000,- Eur .
Nehnuteľnosť je napojená na elektriku 220/380 V, voda je zásobovaná cez mestský vodovod, odvoz odpadových vôd bude riešená kanalizáciou./ v štádií riešenia
Hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme pri obhliadke až pri úplnom dokončení a zariadení domu Volajte 5 dní v týždni od 10.00 do 18.00 na mobilné číslo na makléra : PhDr. Chrenko Edit -0905 329 399 , email: chrenko@chateaureality.sk