Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 156 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Pagáčová
pagacova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNA PONUKA *** Na predaj Nadštandardný Trojizbový byt Považská Bystrica - Rozkvet

Typ
Predaj
Mestská časť
Rozkvet
Ulica
Rozkvet
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
24.11.2021
Aktualizované
26.11.2021
Cena 119 800,00 €
Monika Pagáčová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

179998 Na sídlisku Rozkvet predáme veľmi pekný trojizbový byt s úžitkovou plochou 68m2. V roku 2020 prešiel kompletnou rekonštrukciou ktorá okrem nového nadštandardného vybavenia v byte zahŕňa aj novú elektroinštaláciu a nové rozvody vody.  Nachádza sa na 1. poschodí s výťahom. Podlaha: v izbách plávajúca, v obývačke kvalitná drevená podlaha. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, nový obklad. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka ORESI so vstavanými spotrebičmi zn. BOSCH. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: panelová. Kúrenie: centrálne. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami zn. SHERLOCK. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu. Cena 119 800 €

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

KONTAKT: Monika Pagáčová, 0907 373 255, prípadne e-mail: pagacova@vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky