Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 394 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebné pozemky ORLOVÉ 4888 m2

  • Pozemky, Predaj, Považská Bystrica | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Považská Bystrica | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Považská Bystrica | pic. 1
Typ
Predaj
Ulica
Orlové
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
05.03.2020
Aktualizované
19.10.2020
Cena 28,00 €/m2
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok pre dva rodinné domy v Považskej Bystrici, mestská časť Orlové. Pozemok s celkovou rozlohou 4888 m2, sa nachádza vo veľmi lukratívnej časti, kde už prebieha výstavba rodinných domov. Na pozemku sa už nachádzajú IS ( elektrina, voda),tieto siete sú na dva domy ( 2x elektrická prípojka, 2x prípojka vody), kanalizácia je riešená žumpou. Pozemok sa dá predať aj dvom záujemcom, ktorí si ho kúpia naraz. Pozemky sú vhodné aj na výstavbu zrubov. Mestská časť Orlové je veľmi vyhľadávaným miestom na bývanie. Dominantou je tu Orľovský kaštiel z roku 1612. Úplná občianská vybavenosť, 5 min. autom do mesta, ideálne miesto na bývanie, keď potrebuje človek po práci kľud v lone prírody. Pod pozemkom za príjazdovou cestou sa nachádza potok. Pozemok je celodenne slnečný. Obyvatelia susedných domov majú navŕtané studne, čo je tak isto návratná investícia do budúcnosti. K pozemku vedie asfaltová a štrková cesta. Vhodné aj pre developérov. Cena 28 €/m2.

Kontakt: Karin Trenčanová  0903 152 939        Email: trencanova@vasereality      ID: 178217

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky