Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 990 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebné pozemky ORLOVÉ 4888 m2

  • Pozemky, Predaj, Považská Bystrica | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Považská Bystrica | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Považská Bystrica | pic. 1
Typ
Predaj
Ulica
Orlové
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
05.03.2020
Aktualizované
28.03.2020
Cena 28,00 €/m2
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky pre rodinné domy v Považskej Bystrici, mestská časť Orlové. Pozemky s celkovou rozlohou 4888 m2, sa nachádzajú vo velmi lukratívnej časti, kde už prebieha výstavba rodinných domov. Na pozemkoch sa už nachádzajú IS ( elektrina, voda), kanalizácia je riešená žumpou. Pozemky sú vhodné aj na výstavbu zrubov. Mestská časť Orlové je veľmi vyhľadávaným miestom na bývanie. Dominantou je tu Orľovský kaštiel z roku 1612. Úplná občianská vybavenosť. K pozemku vedie asfaltová a štrková cesta Pozemok sa predáva iba v celku. Vhhodné pre developérov. Cena 28 €/m2.

Kontakt: Karin Trenčanová  0903 152 939        Email: trencanova@vasereality      ID: 178217

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky