Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Krásna CHATA s príslušenstvom v Považskej Bystrici

Typ
Predaj
Ulica
Považská Bystrica
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
60 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
23.03.2023
Aktualizované
23.03.2023
Ing. Zuzana Mangundová, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám dávame do pozornosti zaujímavú chatu "na skok" od centra mesta Považská Bystrica. Chata je zaujímavá hlavne pre vášnivých rybárov, nakoľko sa nachádza hneď  pri vodnom toku kde je množstvo rýb a brehy sú prispôsobené k dlhým a ničím nerušením rybolovom.  Chata je dvojpodlažná, samostatne stojaca, na peknom, rovinatom, udržiavanom pozemku. Na prízemí sa nachádzajú vonku dve terasy, na jednej z nich je umiestnený murovaný gril a sedenie z masívneho dreva. Za vstupnými dverami sa nachádza jeden veľký priestor kde je kuchyňa, obývacia a jedálenská časť. Drevenými schodíkmi sa dostaneme do podkrovia - na prvé poschodie ktoré majiteľom slúži ako veľký priestor na spanie (momentálne sú tu dve manželské postele  a dve jednolôžka). Priestor nie je rozdelený priečkami. Na poschodí je taktiež balkón. Na prízemí je pekná kuchynská linka so všetkými kuchynskými elektrospotrebičmi, nové kachle na pevné palivo, ktoré v zimných mesiacoch príjemne vyhrejú celú chatu. Na pozemku je vlastná studňa a pripojenie na elektrinu. V zadnej časti chaty je skladový priestor, ktorý je zároveň technickým zázemím - je tu umiestnená studňa s čerpadlom. Chata a okolie je neustále monitorovaná dôsledným kamerovým systémom s funkciou nahrávania.

Na udržiavanom pozemku je dreváreň, veľký skleník na pestovanie zeleniny, úžasný domček na strome, ktorý ocenia hlavne rodiny s deťmi a suché WC. Na pozemku sú zriadené závlahové rozvody na zjednodušenie polievania pozemku a skleníka. Z menšej terasy je možnosť jednoduchou dostavbou dorobiť menšiu kúpeľňu - v tomto prípade sa chata môže premeniť na celoročne obývanú stavbu s dobrou dostupnosťou do mesta.

Okolie je kľudné, je tu niekoľko podobných väčších chát, z ktorých niektoré ľudia obývajú celoročne, väčšina je využívaná k rekreácii. Viac informácii Vám rada poskytnem telefonicky - 0915 753 000, alebo mailom: mangundova@vasereality.sk. Samozrejme odporúčam osobnú obhliadku chaty - nie je nič lepšie ako na vlastné oči vidieť túto nehnuteľnosť a určite Vás osloví svojou príjemnou atmosférou.