Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
273 542 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Pagáčová
pagacova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 2 izbový byt Považská Bystrica, ul. 8. mája - 69 m2, Samostatné kúrenie

Typ
Predaj
Ulica
8. mája
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
63 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
12.01.2018
Aktualizované
18.10.2018
Monika Pagáčová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

175528 V Považskej Bystrici predáme priestranný 2 izbový byt s celkovou úžitkovou plochou 69 m2. Nachádza sa v pôvodnom stave - možnosť kompletnej prerábky.

Dispozične je zaujímavo riešený: vstupná chodba, kuchyňa je samostatná so špajzou, kúpeľňa s wc, menšia lógia, 2 x priestranná izba. Prináleží k nemu murovaná pivnica. Nachádza sa na 1. poschodí z 2. Podlaha: parkety. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne, pôvodne bolo riešené formou gamatiek, možnosť samostatného kúrenia plynovým kotlom prípadne podlahové elektrické vykurovanie. Výhody: pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom., nízke mesačné náklady na bývanie. Cena 62 000 € Odporúčam vidieť!

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle: 0907 373 255, prípadne na e-mail. adrese: pagacova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky