Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
244 925 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Babič
babic@btreality.sk
0905 828 993

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DOM S GARÁŽOU+STAVEBNÝ POZEMOK, POTVORICE

Typ
Predaj
Mesto
Potvorice
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
215 m2
Celková plocha
364 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.10.2016
Aktualizované
23.08.2017
Ing. Peter Babič Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0905 828 993

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky: 100572, telefón: 0905 828 993, e-mail: babic@btreality.sk   
V obci Potvorice vzdialenej 12 km od kúpeľného mesta Piešťany a 9 km od Nového Mesta nad Váhom, ktorú v súčasnosti charakterizuje dobrá ponuka pracovných príležitostí máme pre Vás zaujímavú ponuku. Ponúkame na predaj samostatne stojaci 5-izbový rodinný dom s garážou po čiastočnej rekonštrukcii umiestnený na pozemku s celkovou rozlohou 1428 m2. Pri dome vo dvore sa nachádza ešte letná kuchyňa, hospodárske budovy aj podzemná pivnica na ovocie s rozlohou 6 m2
Pridanou hodnotou tejto ponuky je pozemok, ktorého zadná časť je situovaná k ďalšej ulici v tichom zastavanom území obce so všetkými inžinierskymi sieťami, a preto je možné jeho variabilné využitie a to buď na stavbu nového rodinného domu, využívať ho ako záhradu, alebo ho odpredať ako stavebný pozemok. Po vyčlenení samostatnej stavebnej parcely s rozlohou cca 600 m2 a šírkou parcely 22,4 m odhadujeme hodnotu stavebného pozemku na cca 24.000 €. 
Dom aj garáž sú murované z pálenej tehly, dom je 3-podlažný, pozostáva zo suterénu, prízemia a podkrovia. V garáži je montážna jama. Dom je celý podpivničený, strecha domu je sedlová s dreveným krovom a strešnou krytinou z cementovej škridle. Zastavaná plocha rodinného domu je 168 m2, úžitková plocha domu je 215 m2, celková podlahová plocha rodinného domu je 364 m2. Zastavaná plocha garáže je 26 m2. V suteréne sú skladové priestory, pivnice, domová vodáreň a 2 kotone - na plyn aj na tuhé palivo. Prízemie domu dispozične pozostáva zo vstupného zádveria, vstupného schodiska, chodby, schodiska do podkrovných priestorov, kuchyne, špajze, 3 nepriechodných izieb, kúpeľne s vaňou aj sprchovacím kútom a samostatného WC. V podkroví je chodba so schodiskom, ďalšia chodba, 2 nepriechodné izby a hygienický kút s umývadlom. Z podkrovnej izby je výstup na terasu o rozlohe 14 m2. V rámci čiastočnej rekonštrukcie domu v r. 2003 bola prevedená rekonštrukcia kúpeľne. Vykurovanie domu je ústredné, teplovodné, radiátorové, zdrojom tepla je plynový kotol umiestnený v kotolni, teplá voda je pripravovaná v plynovom zásobníkovom ohrievači vody. Ako zdroj tepla pre vykurovanie je možné alternatívne využívať aj kotol na tuhé palivo a na prípravu teplej vody aj kombinovaný zásobníkový ohrievač vody. V 1 pivnici je na vykurovanie suterénu umiestnené aj lokálne plynové vykurovacie teleso s odvodom spalín do komínového prieduchu. Dom je suchý, na svoj vek (bol postavený v r. 1960) je v dobrom technickom stave a je ihneď obývateľný. Pred domom od ulice je veľká predzáhradka, vedľa domu je záhrada, za domom sú hospodárske stavby, záhrada a spomínaný stavebný pozemok. Ponúkaný dom je napojený na elektrinu (230/380 V), obecný vodovod aj zemný plyn. Okrem toho je v dome aj studňa s domovou vodárňou. Domová kanalizácia je napojená na žumpu, rozvod verejnej kanalizácie v obci zatiaľ nie je. Rodinný dom sa nachádza v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou. Ponúkaná nehnuteľnosť je bez záložných práv, na jej kúpu bude možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou).

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic@btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 
V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy "D".

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk