Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Rezervované! Realitná spoločnosť Adas- reality vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt.

Poprad, Tomášikova Arrow

DELTA - Útulný 3-izbový byt s balkónom v blízkosti centra na predaj

Poprad, Ústecko - Orlická Arrow

DELTA, predaj veľký 3izbový byt, Poprad

Poprad, Juh Arrow

DELTA - PREDAJ - Krásny 3-izbový byt s balkónom a samostatným vchodom v blízkosti Tatier

Veľký Slavkov, Tatranská Arrow

Ponúkame 3-izbový byt, len na skok do Vysokých Tatier aj do Popradu.

Veľký Slavkov, Tatranská Arrow

DELTA - Slnečný 3-izbový byt s loggiou na predaj Kežmarok - Juh

Kežmarok, Bardejovská Arrow

REZERVOVANÉ - Prerobený priestranný 3-izbový byt s loggiou v Kežmarku

Kežmarok, Lanškrounská Arrow