Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 233 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dominik Findura
dominik@deltaproperty.sk
0940399661

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pripravujeme do ponuky - Útulný 3-izbový byt s balkónom na predaj Poprad - Starý Juh

  • Byty, Predaj, Poprad | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
61 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.05.2020
Aktualizované
30.05.2020
Cena 0,00 €
Dominik Findura Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY - Realitná kancelária roka 2018 i 2019 vám pripravuje do ponuky na predaj útulný 3-izbový byt s balkónom v Poprade na Starom Juhu.

BYT: Celková plocha bytu je 61 m2 + balkón. Byt sa nachádza na 7. poschodí z 13 v zateplenom bytovom dome. Byt je v pôvodnom stave, pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Bytové jadro je pôvodné, čo dáva novému majiteľovi možnosť si ho prerobiť podľa vlastných predstáv. K bytu prislúcha aj pivnica. 

VÝHODY: balkón, možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv, dobrá lokalita.

LOKALITA: Byt sa nachádza v dobrej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sa nachádzajú školy, škôlky, ihriská, potraviny, cyklistický chodník,...Do centra 15 minút pešou chôdzou.

CENA: Dohodou


Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0940 399 661 alebo mailom: dominik.findura@deltaproperty.sk

V cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo. V prípade záujmu Vám vieme pomôcť aj s financovaním.

DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.