Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 429 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Štefánia Bašistová
stefania@deltaproperty.sk
0907144662

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj pekný 3 izbový byt Poprad Západ

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
Partizánska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
18.10.2022
Aktualizované
28.02.2023
Štefánia Bašistová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj pekný 3 izbový veľký byt v Poprade, na sídlisku Západ. Byt sa nachádza na prvom poschodí 8 poschodového bytového domu s výťahom. Podlahová plocha je 68,80m2. Okná sú vymenené plastové, balkón je situovaný z kuchyne na sever, podlahy sú plávajúca podlaha v kuchyni, gumové podlahy v izbách, na chodbe, v kúpeľni a na toalete je dlažbová podlaha. V byte je murované jadro, komplet prerobená, murovaná, bezbariérová kúpeľňa s toaletou. Mesačné náklady na bývanie sú cca 120 eur. Byt je veľmi teplý, má nízke náklady na kúrenie. K bytu prislúcha pivnica na prízemí bytového domu. Vchod je vo výbornom stave, dvere s elektrickým otváraním na čip. Parkovanie je verejné pred bytovým domom. Byt sa má vynikajúcu polohu, nachádza vo veľmi dobrej lokalite blízko od centra mesta. V blízkosti bytu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, obchody, MHD, úrady. Byt je  v blízkosti cyklistického chodníka.  Je veľmi vhodný aj pre imobilných ľudí, je tam bezbariérová kúpeľňa a toaleta.Cena nehnuteľnosti je 159 900 €

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.