Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
380 953 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Pavol Skokan
skokan@profirealpoprad.sk
0903632195

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Nová cena !!! Na predaj prerobený 3- izbový byt s balkónom, L. Svobodu, Poprad

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
Ludvíka Svobodu
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Celková plocha
65 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
01.02.2023
Aktualizované
23.02.2023
Pavol Skokan ProfiReal Poprad s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 3- izbový byt s balkónom na ul. L. Svobodu v Poprade vo vyhľadávanej lokalite. Byt sa nachádza na ideálnom 2. poschodí, má rozlohu 65 m2. Pred 5 rokmi prešiel kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej bolo vymurované jadro s novými rozvodmi vody a odpadu, oddelené WC, nová elektroinštalácia v celom byte vrátane svietidiel, plastové okná, sadrokartónové stropy okrem obývačky, omietky, plávajúce podlahy, interiérové dvere, vymenená kuchynská linka a spotrebiče.
Kuchyňa a obývačka s balkónom sú orientované na juh, ďalšie dve izby sú orientované na sever. K bytu patrí pivnica umiestnená v suteréne bytového domu. Bytový dom je zateplený, má vymenené stúpačky. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane obchodov. K materskej škôlke a základnej škole sa dá prejsť po chodníku bez prechádzania cez cestu.
Pre viac informácií volajte 0903 632 195.