Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
278 025 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dominika Neupauerová
dominika@profirealpoprad.sk
0901709791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kompletne prerobený byt s krásnym výhľadom na Tatry

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
Allendeho
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Celková plocha
68 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
11.01.2019
Aktualizované
16.01.2019
Dominika Neupauerová ProfiReal Poprad s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3 izbový, slnečný byt s výhľadom na krásnu panorámu Vysokých Tatier. Byt sa nachádza na ulici Allendeho, Poprad- Matejovce. Je po kompletnej rekonštrukcií - v byte sú menené plastové okná, bezpečnostné dvere, interiérové dvere, plávajúce podlahy v celom byte, murované jadro, nové stierky, úplne nová kuchynská linka. Nachádza sa v zateplenom bytovom dome, na 3 najvyššom poschodí čo zaručuje bytu nižšiu hlučnosť a ničím nerušenú večernú idylku. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, detské ihriská, škola, škôlka, obchod, zastávka mestskej hromadnej dopravy.
Veľkou výhodou je pokojná lokalita, dostatočný počet parkovacích miest a v neposlednom rade veľké sídla firiem, ktoré poskytujú dostatočný počet pracovných miest. V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis ako aj finančné poradenstvo.Fotky nehnuteľnosti Vám zašleme na požiadanie. V prípade záujmu ma kontaktujte na tel.č. 0901709791 alebo email : dominika@profirealpoprad.sk.

K DISPOZÍCII VIRTUÁLNA PREHLIADKA, LINK: https://ths.li/330YZ