Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 861 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Milada Bončová
recomp.poprad@gmail.com
0907862139

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE - Na predaj 3-izbový byt s balkónom a pivnicou na sídlisku Juh 3 v Poprade

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
Juh 3
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
76 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
31.05.2022
Aktualizované
01.06.2022
Cena 166 400,00 €
Ing. Milada Bončová RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE - Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s balkónom a pivnicou v Poprade - sídlisko Juh 3. Byt sa nachádza na 1. poschodí 13-podlažnej budovy s výťahom. Celková podlahová plocha bytu je 76 m2 + 4 m2 má loggia. Byt je v pôvodnom stave a predáva sa nezariadený, takže sa nemusíte trápiť vypratávaním starého nábytku, ale môžete sa ihneď pustiť do rekonštrukcie. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne, kúpeľne a toalety. Byt je napojený na inžinierske siete, ktorými sú plynovod, vodovod, elektrina a kanalizácia. Z balkóna je výhľad na Vysoké Tatry. Spoločné priestory v bytovom dome boli nedávno rekonštruované. V bytovom dome sa nachádzajú bezproblémoví susedia. V okolí sa nachádza nákupné centrum, základná škola s materskou školou, potraviny, detské a futbalové ihrisko, kaviareň, kaderníctvo a mnoho ďalšieho. Verejné parkovisko sa nachádza priamo pred bytovým domom. Byt je neobývaný a kúpou je ihneď voľný. Virtuálnu obhliadku si môžete pozrieť tu: https://livetour.istaging.com/716559df-912c-4fec-99ec-07c917bbd17a. Cena: 166.400,- eur. Pre viac informácií a obhliadky ma kontaktujte: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.