Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Predáme 3 izbový byt v centre Poprad.

Poprad, Štefánikova Arrow

DELTA PROPERTY ponúka: NOVÁ CENA! Slnečný byt v centre Popradu

Poprad Arrow

EXKLUZÍVNE! Na predaj 3-izbový byt v Poprade na sídlisku Juh III.

Poprad, Letná Arrow

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-IZBOVÝ ZARIADENÝ MEZONETOVÝ APARTMÁNOVÝ BYT S BALKÓNOM, 64m², VILA ASTON, VEĽKÁ LOMNICA, VLASTNÉ PARKOVACIE MIESTO PRIAMO PRED VILOU

Veľká Lomnica, Fotbalova Arrow

DELTA - EXKLUZÍVNE - Priestranný, slnečný 3-izbový byt s balkónom a s krásnym výhľadom na Vysoké Tatry na predaj Nová Lesná

Nová Lesná Arrow

ZAUJÍMAVÁ PONUKA!! Byt v Tatrách.

Vysoké Tatry, Dolný Smokovec Arrow

DELTA - NOVÁ CENA - Krásny, slnečný kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom na predaj Kežmarok

Kežmarok, Juh Arrow

DELTA - Slnečný 3-izbový byt s balkónom na predaj Kežmarok - širšie centrum

Kežmarok Arrow

3- izbový mezonet v novostavbe

Štôla, x Arrow

DELTA - Príjemný 3-izbový byt na predaj Spišská Nová Ves - Mier

Spišská Nová Ves, Tarča Arrow