Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 373 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Daniel Vlach, RSc.
daniel.vlach@deltaproperty.eu
+421944400148

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA - Centrum predaj 3 izbový byt na predaj

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
Štefánikova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
57 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
15.07.2022
Aktualizované
02.08.2022
Cena 152 000,00 €
Daniel Vlach, RSc. Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421944400148

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY ponúka na predaj veľký 3 izbový byt v centre mesta Poprad, Štefánikova. Byt má 2 samostatné spálne a veľkú kuchyňu spojenú s obývačkou. 

Byt ma vlastné kúrenie, je tu možnosť urobiť krb, keďže byt je v tehlovej bytovke. 

Plocha úžitková je 57m2.

K bytu prislúcha 2 x veľká pivnica. 

V bytovom dome je iba 6 bytov. 

V byte bola urobená nová kúpelňa. 

Bývajte priamo v centre mesta Poprad. 

Cena 152 000 €

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.