Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
373 861 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Anna Menzáková
anna.menzakova@deltaproperty.sk
+421 907 949 185

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA - Na predaj - výstavba 4-izbového bungalova

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
Poprad
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
126 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
28.08.2020
Aktualizované
10.05.2023
Anna Menzáková Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 907 949 185

Popis nehnutelnosti

Delta Property- realitná kancelária z poverenia majiteľa  vám ponúka na predaj výstavbu nízkoenergetický rodinný dom - BUNGALOV.

Bungalov je svojimi rozmermi plnohodnotný a zároveň finančne nenáročný pre 4-člennú rodinu. Vnútorná dispozícia domu je veľmi variabilná a každý zákazník
si ju môže upraviť podľa svojich predstáv. V dome sa nachádza technická miestnosť a šatník, ktorý sa môže zmeniť na druhú kúpeľňu.

Stavbu je možné realizovať v prevedení hrubá stavba, holodom a dom na kľúč, alebo do etapy, ktorú si sami zvolíte.

Cena tohto domu je v prevedení HOLODOM. ( v tejto cene nieje zahrnutá cena pozemku, základovej dosky a projektová dokumentácia)

HRUBÁ STAVBA:

*obvodové nosné steny KVH 140mm, deliace priečky KVH 100mm

* kompletné exteriérové zateplenie EPS hr. 150 mm s fasádnou silikónovou omietkou, norma ETICS (alebo podľa požiadavky investora – kamenná vlna)

* krov masív inpregnácia bochemitom, krytina TERAN, okapný system KJG vo farbe

* presahy strechy, raster, OSB, EPS, armovacia sieťka, omietka podľa výberu (alebo drevené obloženie)

* bleskozvod s revíziou

* interiérové izolácie z minerálnej lisovanej vlny 100 mm priečky, 140 mm nosné priečky, strop hr. 400 mm (alebo PUR izolácia,prip. celuloza isocel)

* parotesná AL fólia (obvodové steny, strop, kúpeľne)

* inštalačná medzera 40 mm po obvode, kúpeľne protipožiarny SDK systém 12,5 mm (konečná úprava stien a stropu, páska, tmel, brúsenie)

* vnútorné opláštenie OSB 12 mm (všetky časti interiéru)

* plastové okná 6-komorové trojsklo Uw 0,5, teplý rámik, tri tesnenia Uw 0,8 (možnosť výberu farby), alebo eurookná za príplatok

* vchodové plastové dvere (možnosť výberu typu a farby)

* vonkajšie a vnútorné parapetné dosky (ex. hliník, in. plast)

* zateplenie podlahy 150 mm ,betónový poter hr. 50 mm s dilatačnou páskou

* extra hydroizolácia kúpeľne

* kompletné interiérové rozvody elektriny s revíziou vrátane vypínačov a zásuviek (TV a internet sa určuje zvlášť na základe požiadaviek a množstva)

* rozvody zdravotechniky plast-hliníkom (voda, odpad, elektrický bojler 120 l)

* elektrické podlahové infra vykurovanie so samostatnými dig. termostatmi v každej miestnosti s revíziou ( rekuperačná jednotka- vieme dodať,)

* náklady na dopravu spojovacie prvky, ubytovacie náklady pozn.: vonkajšie prípojky naceňujeme individuálne podľa povahy napojenia a dohody

* dom bude splňať normu energetického certifikátu A1

Bližšie informácie vám poskytne Anna Menzáková 0907 949 185.


DELTA PROPERTY  je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie,  vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie v advokátskej kancelárií, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách.