Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
316 264 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michaela Holešová
holesova@profirealpoprad.sk
0944107077

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 4-izbový byt -100m2 na starom Juhu

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
Svätoplukova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
102 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
02.07.2020
Aktualizované
09.07.2020
Michaela Holešová ProfiReal Poprad s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt o rozlohe 100m2 na starom Juhu v Poprade. Nachádza na 4. poschodí v 8. poschodovom zateplenom bytovom dome.
Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pri ktorej bola menená elekroinštalácia, najväčšia izba bola predelená, čím vznikol šatník so vstupom z chodby ( možnosť využitia ako špajza). V byte sú plastové okná, atypické drevené dvere, taktiež kvalitné drevené podlahy a v tomto štýle je riešená aj kuchynská linka plávajúca podlaha v obývačke, dlažba v kúpeľni, pri vstupných dverách a pri kuchynskej linke.. Kúpeľňa je so sprchovým kútom, WC oddelené s umývadlom. Balkón je zasklenný s posuvným, skladacím systémom.
V byte sú dve vstavané skrine-zrkadlová v chodbe a veľká 6.dverová v pracovni.

Orientácia Východ-Západ.

Byt je slnečný, teplý,pôsobí veľmi útulne.

Za bytovým domom je veľké detské ihrisko.
V blízkosti obchody, škola, škôlka, kostol...
Energetický certifikát nebol doložený.

Viac informácií na tel.čísle 0944 107 077.