Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 299 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Dominik Findura
dominik@deltaproperty.sk
0940399661

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA - Pozemok na prenájom Poprad - Stráže

  • Pozemky, Prenájom, Poprad, Stráže pod Tatrami | pic. 1
  • Pozemky, Prenájom, Poprad, Stráže pod Tatrami | pic. 2
  • Pozemky, Prenájom, Poprad, Stráže pod Tatrami | pic. 0
  • Pozemky, Prenájom, Poprad, Stráže pod Tatrami | pic. 1
  • Pozemky, Prenájom, Poprad, Stráže pod Tatrami | pic. 2
Typ
Prenájom
Mesto
Poprad
Mestská časť
Stráže pod Tatrami
Ulica
Kukučínova
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
720 m2
Pridané
20.11.2023
Aktualizované
06.12.2023
Cena 0,00 €/mes.
Bc. Dominik Findura Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA  ponúka na prenájom pozemok/odstavnú plochu na prenájom v Poprade, ul. Kukučínová.

Výmera pozemku je 720 m2 a je vhodný ako skladový priestor na uskladnenie materiálu (drevo, železo a pod.) alebo aj ako odstavná plocha pre automobily. Pozemok je celý oplotený a ma aj uzamykateľnú bránu. Na pozemku sa momentálne nenachádzajú inžinierske siete.

CENA:  Dohodou

Zaujala Vás naša ponuka ? Neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0940 399 661 alebo mailom a rád Vás prevediem danou nehnuteľnosťou.

DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie Slovenskej Republiky a riadi sa Realitným kódexom vydaným Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie.