Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 935 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Slavomír Zemčák
info@zemcakreality.sk
+421 949 286 658

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Reprezentatívne priestory na námestí v Poprade

Typ
Prenájom
Mesto
Poprad
Ulica
Námestie svätého Egídia
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
34 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
05.09.2023
Aktualizované
20.11.2023
Cena 300,00 €/mes.
Ing. Slavomír Zemčák Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 949 286 658

Popis nehnutelnosti

ZEMČÁK Reality, Váš miestny špecialista v oblasti nehnuteľnosti Vám ponúka na prenájom reprezentatívne obchodné a kancelárske priestory priamo na námestí v Poprade.

Aktuálne Vám ponúkame na prenájom reprezentatívne priestory na 1. poschodí s rozlohou 34 m2. Priestory sú predelené na dve samostatné kancelárie z toho jedná je priechodná, ktorá ponúka možnosť recepcie resp. oddeleného uvítacieho priestoru pre klientov. Tento priestor taktiež disponuje aj možnosťou umiestnenia pútača alebo reklamy priamo na okno zo strany námestia.

K týmto priestorom je možné prenajať si aj parkovacie miesto na vyhradenom parkovisku za budovou.

Ak Vás naša ponuka zaujala pre viac informácií alebo obhliadku nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0949 286 658.

Realitná kancelária ZEMČÁK REALITY sprostredkováva predaj/prenájom prostredníctvom zastúpenia klienta. Fotografie a inzerát sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

Realitná kancelária ZEMČÁK Reality sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.