Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 727 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Milada Bončová
recomp.poprad@gmail.com
0907862139

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom kancelárske priestory v Poprade – Západ

Typ
Prenájom
Mesto
Poprad
Ulica
Teplická
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
10 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
27.09.2017
Aktualizované
11.09.2020
Cena 7,30 €/m2/mes.
Ing. Milada Bončová RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Poprade na ulici Teplická na sídlisku Západ. Rozloha kancelárií je od 10,7 m2 do 28,30 m2. Niektoré z kancelárií sú prechodné a je tak možné vytvoriť priestor okolo 30 m2. Cena nájmu spolu s poskytovanými službami (elektrina, teplo, upratovanie spoločných priestorov, celoareálová SBS) je 6,08 €/m2/ mesiac bez DPH a 7,30 €/m2/mesiac s DPH. V každej kancelárií je umývadlo a toalety sa nachádzajú na každom poschodí. Kancelárie sa prenajímajú nezariadené, ale je možné v prípade záujmu zariadiť operatívne. Pre každého klienta je ďalej k dispozícií jedno parkovacie miesto grátis. Budova je chránená kamerovým systémom napojeným na vrátnicu. V budove sa prevádzkuje jedáleň s bufetom. Budova bola pred tromi rokmi zateplená, v celej budove sú plastové okná, tiež bola robená strecha a rekonštrukciou prebehlo aj schodište.

Pre viac informácií kontaktujte: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com