Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Pavol Babiak, RSc.
pavolbabiak@gmail.com
0905 924 303

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE - Na prenájom obchodný priestor na prízemí na frekventovanom sídlisku Juh v Poprade

Typ
Prenájom
Mesto
Poprad
Ulica
Ludvíka Svobodu
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
54 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
21.03.2022
Aktualizované
10.05.2022
Cena 560,00 €/mes.
Pavol Babiak, RSc. RECOMP, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 924 303

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE - Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom krásny a presvetlený obchodný priestor č. 2 (označený žltou farbou) podľa priloženého pôdorysu nachádzajúceho sa medzi obrázkami. Priestor sa nachádza na prízemí a má veľký výklad na frekventované sídlisko Juh v Poprade. Priestor má samostatný vstup z ulice cez spoločné zádverie. Priestor môže byť využitý ako obchodný priestor, priestor poskytujúci rôzne služby či kancelársky priestor. Celková podlahová plocha priestoru je 54 m2. Priestor pozostáva z jednej veľkej miestnosti. Priestor sa nachádza vedľa hlavnej cesty, kde si Vás zaručene každý všimne. V priestore sa nachádza voda, kanalizácia a elektrina. V priestore je možnosť zriadiť vlastné sociálne zariadenie a vybudovať kanalizáciu a vodu podľa vlastnej potreby. Veľkou výhodou je, že priestor má veľmi nízke prevádzkové náklady, nakoľko má samostatné meranie energií (voda, elektrina). Bezproblémové a bezplatné parkovanie je priamo pred priestorom. V blízkosti sa nachádza zastávka MHD, potraviny, drogéria, cukráreň, lekáreň a pod. Priestory sú k dispozícii ihneď. Cena za prenájom priestoru je: 560,- eur/mesiac vrátane DPH, bez energií.

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte záujem o viac informácií volajte: Pavol Babiak, RSc., 0905 924 303, pavolbabiak@gmail.com

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK a vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.