Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Priestor na prenájom 400m2, Dlhé Hony

Typ
Prenájom
Mesto
Poprad
Ulica
Dlhé Hony
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
400 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
14.09.2020
Aktualizované
14.09.2020
Cena 1,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY vám ponúka dizajnové priestory na prenájom v meste Poprad na ulici Dlhé Hony.

LOKALITA: nadštandardne vybavená budova sa nachádza pri nákupnom centre MAX, vedľa OC Kriváň. Nedaľeko je známa kaviaren PREZO. Budovu je možné vidieľ priamo z hlavnej cesty. 

PARKOVANIE: budova disponuje veľkým množstvom parkovacích miest pre klientov a pre nájomcov. Nemusíte sa obávať o parkovanie. 

DISPOZÍCIA: Priestory určené na prenájom sa nachádzajú na 2 poschodiach. Každé poschodie má cca 200 m2. Priestory je možné upraviť podľa požiadavky budúceho nájomcu. 

PLOCHA: celková plocha určená na prenájom je o veľkosti 400 m2

VHODNÝ NÁJOMCA: Priestory môžu slúžiť ako reprezentačný head office pre firmu, kancelária nadnárodnej korporáce alebo zariadenie súkromnej kliniky.  V tomto čase má nový nájomca ešte možnosť variability vnútorných deliacich priečok pri prispôsobení priestoru na svoj účel podnikania. 

OZNAČENIE: Pred budovou bude veľký totem viditeľný z hlavnej cesty s názvom prevádzky.

DOBA NÁJMU: doba nájmu je flexibilná, ale preferujeme nájomné zmluvy na 5 rokov a viac. 

TERMÍN DOKONČENIA: Budova bude daná do užívania v 2/2021 a od tohto dátumu môže nový nájomca využívať prenajaté priestory. 

CENA: cena je na vyžiadanie v realitnej kancelárii na tel. čísle 0944 400 148

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.