Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Daniel Vlach, RSc.
daniel.vlach@deltaproperty.eu
+421944400148

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA - Obchodné priestory na predaj v Poprade.

  • Komerčné objekty, Predaj, Poprad | pic. 1
  • Komerčné objekty, Predaj, Poprad | pic. 0
  • Komerčné objekty, Predaj, Poprad | pic. 1
Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
Námestie Svätého Egídia
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
143 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
15.06.2022
Aktualizované
15.06.2022
Cena 350 000,00 €
Daniel Vlach, RSc. Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421944400148

Popis nehnutelnosti

NAJLEPŠIA REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA  vám ponúka na predaj obchodný priestor na námestí Svätého Egídia v meste Poprad.

PRIESTOR: Výmera je 143 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza v polyfunkčnej budove na prízemí v centre mesta Poprad. Možné využiť na obchodné alebo kancelárske účely. Vchod je priamo z námestia. 

DISPOZÍCIA: Priestor pozostáva z 2 veľkých miestností a sociálneho zariadenia. Vo vstupnej miestnosti sa nachádza miestnosť vhodná pre obchod. Vstup je možný aj z námestia aj z bočného vchodu polyfunkčnej budovy.

ZARIADENIE: Priestor momentálne slúži ako obchod.   

Cena: Viac info v realitnej kancelárii.

Viac info v realitnej kancelárii.


DELTA PROPERTY   sa riadi Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.