Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 536 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Andrea Šubová
andrea.subova@adas.sk
+421 917 757 338

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ponúkame na predaj garsónku vo výbornej lokalite mesta Poprad na ul. Tomášikovej

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
Tomášikova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
22 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
15.11.2022
Aktualizované
28.02.2023
Mgr. Andrea Šubová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 917 757 338

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj garsónku vo výbornej lokalite mesta Poprad na ul. Tomášikovej. Byt o rozlohe 22,00m2 sa nachádza na 7. poschodí v 7. poschodovom zrekonštruovanom bytovom dome . Nehnuteľnosť je orientovaná na západ. Byt pozostáva z jednej miestnosti a príslušenstva, ktoré tvorí vstupná predsieň a kúpeľňa spojená s WC. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou ktorá je, ale už staršieho dátumu takže si vyžaduje určite úpravy. Byt je stredový orientovaný na západnú stranu. Slnečný a teplý byt sa nachádza vo výbornej, tichej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V suteréne bytového domu sa nachádza pivnica. Na spoločnej chodbe balkón pre byt. Energetický certifikát B. Slušný bytový dom s kompletnou rekonštrukciou. Byt je vhodný na bývanie alebo ako investičná nehnuteľnosť na prenájom (dlhodobý alebo krátkodobý).Cena bytu 69 900 € v nej je zahrnutý kompletný právny a administratívny servis, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách. Ak Vás ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať. Mgr. Andrea Šubová, andrea.subova@adas.sk, 0917 757 338