Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Daniel Vlach, RSc.
daniel.vlach@deltaproperty.eu
+421944400148

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA - 1 izbový byt na predaj, Komenského

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
Komenského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
36 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
17.05.2022
Aktualizované
21.06.2022
Cena 88 990,00 €
Daniel Vlach, RSc. Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421944400148

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj pekný 1 izbový byt v meste Poprad, Komenského ulica.

DISPOZÍCIA: vstupná chodba nás prevedie do kuchyne, obývacej izby, samostatného WC a kúpelne. Na poschodí je samostatný priestor mimo bytu a tento slúži ako pivnica. 

ORIENTÁCIA: byt má jedno okno na južnú stranu a druhé na západnú. 

STAV: byt prešiel čiastočnou rekonštukciou, sú tu menené okná a je ostránená priečka medzi kuchyňou a izbou. Byt má bezpečnostné dvere Sherlock. 

PARKOVANIE: parkovanie je možné pri bytovom dome. 

Byt sa nachádza vo vyhľadavanej lokalite na sídlisku Západ. V blízkosti je škola, školka a obchody. Blízko je výjazd na diaľnicu a taktiež je tu ľahká dostupnosť na autobusovú a železničnú stanicu. 

Cena 88 990 € dohodou. 

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.