Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 764 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomajka Igor
tomajka@realitygerlach.sk
0905634631

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Byt v tichej lokalite - Matejovce.

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Mestská časť
Matejovce
Ulica
Bottova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
42 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
14.10.2021
Aktualizované
14.10.2021
Cena 66 500,00 €
Tomajka Igor Reality Gerlach

Popis nehnutelnosti

Reality Gerlach ponúka exkluzívne  na predaj jednoizbový byt v tichej lokalite v Poprade , časť Matejovce .Byt sa nachádza na prvom poschodí zatepleného tehlového obytného domu. Je o rozlohe 42 m2. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii. Dispozícia je veľmi dobrá nakoľko sa priamo v byte nachádza priestranná kúpeľňa a vedľa kuchyne je špajza . V byte je plynové kúrenie. Mesačné náklady sú 120€ mesačne komplet. Možnosť pripojenia sa do optickej siete Telecom. K bytu prislúchajú dve väčšie pivnice a malá záhradka. V danej lokalite je bezproblémové parkovanie.

*Byt sa predáva kompletne zariadený.

Cena : 66.500€ / dohoda možná