Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Štefánia Bašistová
stefania@deltaproperty.sk
0907144662

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Útulný rodinný penzión v prímestskej časti mesta Poprad

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
Štefánikova
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
790 m2
Celková plocha
800 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
08.09.2020
Aktualizované
24.05.2022
Cena 729 000,00 €
Štefánia Bašistová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

NAJLEPŠIA REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, VÁŠ MIESTNY ŠPECIALISTA Vám ponúka na predaj krásny rodinný penzión v prímestskej časti mesta Poprad. Jeho veľmi výhodná poloha umožňuje širokú paletu športových, kultúrných a relaxačných činností.

Penzión je vhodný na príležitostné ubytovanie jednotlivcov, ale aj menších skupín, rodín. Kapacita hotela je 25 ľudí. V blízkosti penziónu sa nachádza Aquacity Poprad, kde môžu návštevníci tiež tráviť svoj čas. Ubytovanie ponúka tiež možnosti návštev a turistiky vo Vysokých Tatrách,  Slovenskom raji.

V penzióne si môžu hostia posedieť pri krbe, alebo na terase.

V areáli penziónu sa nachádza tiež kútik pre rodičov a deti, kde sa nachádzajú preliezky, šmýkalka, hojdačka, náradie pre hry a rôzne športy.

Kúrenie je plynové.

V penzióne sa nachádza kuchyňa, bar, garáž - altánok, recepcia, parkovacie miesta pre 9 áut, slnečné kolektory.

Penzión je podpivničený. Má terasu aj zimnú záhradu. Nachádzajú sa tu aj 3 samostatné apartmány.

Penzión bol otvorený v roku 2007,  je vo veľmi dobrom technickom stave.

Je vhodný na použitie a fungovanie ako rodinný penzión, ale táto nehnuteľnosť je taktiež vhodná aj na iné účely.

Môže tam byť sídlo firmy s bývaním, prípadne kanceláriami, ambulancie, predškolské zariadenie, seniorské zariadenie, služby. Plocha predávanej nehnuteľnosti je 800 m2. .

Cena nehnuteľnosti je 729 000,- eur.

Energetický certifikát nebol vystavený.

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru.