Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Martina Fridmanová
martina.fridmanova@deltaproperty.sk
+421 949 364 805

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ!!! DELTA - NA PRENÁJOM PRIESTOR 60m2, prízemie polyfunkčného domu

Typ
Prenájom
Mesto
Poprad
Ulica
Dostojevského
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
60 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
04.05.2022
Aktualizované
02.06.2022
Cena 600,00 €/mes.
Ing. Martina Fridmanová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 949 364 805

Popis nehnutelnosti

DeltaProperty ponúka na prenájom komerčný priestor, ktorý ponúka široké možnosti využitia.

LOKALITA: Dostojevského ul, prízemie polyfunkčného bytového domu v blízkosti OC Výkrik

PLOCHA: 60m2 

DISPOZÍCIA: 2 miestnosti, plus technická miestnosť, kuchynský kút, dve toalety - pre každú miestnosť zvlášť

ENERGIE: vlastné kúrenie - kotol sa nachádza v technickej miestnosti, elektrina, voda - všetky energie sa budú prehlasovať na nového nájomcu

VYUŽITIE PRIESTORU: dlhodobo priestor fungoval ako kaderníctvo a kozmetika, možnosť využitia na obchod aj služby, administratívu atd.

MESAČNÉ NÁJOMNÉ:  600,-eur mesačne plus energie, nutné zložiť aj depozitRealitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.