Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
278 025 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michaela Holešová
holesova@profirealpoprad.sk
0944107077

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Veľkometrážny 2-izbový byt s dvomi balkónmi Poprad -Veľká na prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Poprad
Mestská časť
Veľká
Ulica
Na Letisko
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
71 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
12.01.2019
Aktualizované
12.01.2019
Cena 420,00 €/mes.
Michaela Holešová ProfiReal Poprad s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt (63 m2) s dvomi balkónmi (7,5 m2) v Poprade-Veľkej na ulici na Letisko. Byt je možné využívať aj ako 3-izbový, nakoľko jedna z izieb je stavebne upravená na dve priechodné miestnosti s oknami . Menšia z izieb je nepriechodná s druhým balkónom s výhľadom na Tatry. V byte sa nachádza samostatná kúpeľňa, WC, kuchyňa s výhľadom na Tatry a špajzou. Byt sa nachádza na 2.poschodí v 3-poschodovom bytovom dome bez výťahu. K bytu prislúcha jedno očíslované parkovacie miesto.
Byt je možne v prípade potreby dozariadiť nábytkom.
Cena prenájmu je 420€ / mesačne vrátane energií.
Podmienkou je jednomesačný depozit,