Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Pavol Skokan
skokan@profirealpoprad.sk
0903632195

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 2-izbový byt v blízkosti centra mesta Poprad

Typ
Prenájom
Mesto
Poprad
Ulica
Joliota Curie
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
52 m2
Celková plocha
52 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
18.11.2022
Aktualizované
23.11.2022
Cena 500,00 €/mes.
Pavol Skokan ProfiReal Poprad s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v blízkosti centra na ulici J. Curie v Poprade. Byt má rozlohu 52 m2, je s balkónom, umiestnený na 2. poschodí, prislúcha k nemu aj pivnica. Okrem obývačky je plne zariadený. Voľný okamžite po podpise nájomnej zmluvy. Cena nájmu je 500 eur mesačne + energie. Nájomné sa platí mesiac dopredu, depozit je požadovaný vo výške 1000 eur. Pre viac informácií volajte 0903 632 195.