Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 514 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Milada Bončová
recomp.poprad@gmail.com
0907862139

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE-Na prenájom 2-izbový byt s balkónom v centre mesta Poprad

Typ
Prenájom
Mesto
Poprad
Ulica
Blízko centra
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
47 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
06.12.2021
Aktualizované
11.01.2022
Cena 650,00 €/mes.
Ing. Milada Bončová RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom v centre mesta Poprad. Byt sa nachádza na 2. poschodí bez výťahu. Celková podlahová plocha bytu je 47 m2 + 4 m2 je plocha balkóna. Byt prešiel rekonštrukciou len nedávno. Byt je napojený na všetky inžinierske siete. S bytom sa prenajíma aj pivnica o výmere 3 m2 nachádzajúca sa v suteréne bytového domu. Byt sa prenajíma v takom stave, ako ho vidíte na fotografiách. Všetok nábytok je úplne nový a doposiaľ nepoužitý. Parkovanie je možné priamo pred bytovým domom. V bezprostrednom okolí bytu sa nachádza nákupné centrum, potraviny, nemocnica, bankomat, drogéria, pošta, autoškola a mnoho ďalšieho. Minimálna doba prenájmu je 1 rok. Byt je k dispozícii ihneď. Preferovaní sú uchádzači bez domácich zvierat a nefajčiari. Cena: 650,- eur/mesiac vrátane energií. Depozit je vo výške 1000,- eur.

Pre viac informácií a obhliadky ma kontaktujte: Mgr. Jana Mišurdová, tel. č.: 0907 862 139, e-mail: recomp.poprad@gmail.com

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.