Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 845 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Milada Bončová
recomp.poprad@gmail.com
0907862139

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ-Na predaj 2-izbový byt blízko centra Poprad

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
blízko centra
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
30.11.2020
Aktualizované
20.01.2021
Ing. Milada Bončová RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt o celkovej výmere 54,98 m2 bez balkóna. Byt sa nachádza len 5 minút pešo od centra mesta Poprad. Byt sa nachádza na treťom poschodí z celkového počtu 5. Bez výťahu. V byte sa nachádza kuchyňa, obývačka, dve menšie spálne, chodba, samostatná kúpeľňa a WC. V bytovom dome boli prednedávnom menené stupačky a prívod elektriny k bytu. V byte sa nachádzajú nové plastové okná a optický kábel, ináč je potrebná kompletná rekonštrukcia, a preto si ho každý môže zariadiť podľa vlastného vkusu. K bytu prislúcha pivnica, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu. Byt je k dispozícii ihneď. V prípade záujmu je možné nábytok v byte ponechať.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať na tel. č. 0907 862 139 alebo e-mailom www.recomp.poprad@gmail.com