Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 842 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Milada Bončová
recomp.poprad@gmail.com
0907862139

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ - EXKLUZÍVNE - Na predaj 2-izbový byt s balkónom v Poprade - časť západ

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
06.06.2022
Aktualizované
20.06.2022
Cena 145 000,00 €
Ing. Milada Bončová RECOMP, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÝ - EXKLUZÍVNE - Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom v Poprade - časť západ. Byt sa nachádza na 5. poschodí z celkového počtu 7. V bytovom dome sa nachádza výťah. Celková podlahová plocha bytu je 50 m2 + 4 m2 má presklený balkón. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, kuchyne, spálne, kúpeľne, toalety a balkóna. K bytu prislúcha pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu. Vstup do bytového domu je zabezpečený elektrickým vrátnikom. Byt je napojený na inžinierske siete, ktorými sú plynovod, vodovod, elektrina a kanalizácia. Byt sa predáva kompletne zariadený tak, ako ho môžete vidieť na fotografiách. Parkovanie je možné priamo pred bytovým domom na verejnom parkovisku. Celkovo byt pôsobí veľmi príjemným a útulným dojmom. Bytový dom sa nachádza v pokojnej lokalite s bezproblémovými a slušnými susedmi. Byt je neobývaný a kúpou ihneď voľný. Cena: 145.000,- eur. Dohoda na cene možná. Viac info a obhliadky: Mgr. Jana Mišurdová, 0907 862 139, recomp.poprad@gmail.com

Žiadne skryté poplatky. Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa províziu RK, vypracovanie kompletnej zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. S celým procesom získania úveru Vám rád pomôže náš finančný špecialista.

Fotografie a text sú autorským dielom spoločnosti Recomp, s.r.o. a nemôžu byť ďalej použité bez nášho súhlasu.

Realitná kancelária Recomp, s.r.o. je zastrešená Realitnou Úniou Slovenskej republiky a správa sa v súlade s Realitným kódexom, ktorý vydala Realitná Únia Slovenskej republiky.