Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 389 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Martina Fridmanová
martina.fridmanova@deltaproperty.sk
+421 949 364 805

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ!!! DELTA PROPERTY - NA PREDAJ 2-IZB.BYT - širšie CENTRUM ul.J.Curie

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
Joliota Curie
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
18.04.2022
Aktualizované
20.07.2022
Cena 115 000,00 €
Ing. Martina Fridmanová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 949 364 805

Popis nehnutelnosti

DeltaProperty ponúka na predaj 2-izbový byt na ul. Joliota Curie v Poprade.

Byt je v pôvodnom stave, výhodou pre tých ktorí sa radi realizujú a chcú si vytvoriť  bývanie podľa vlastných predstáv a aktuálnych dizajnových trendov.

POPIS BYTU:

- obytná plocha 50m2,

- dve samostatné neprechodové izby,

- priestranná kuchyňa,

- 4.poschodie/4, /bez výťahu/,

- bez balkóna,

- zateplený bytový dom,Zo všetkých okien bytu je neuveriteľný výhľad na Vysoké Tatry.

Lokalita, v ktorej sa bytový dom nachádza je veľkým BONUSOM - 3min.pešo od Námestia sv. Egídia, v blízkosti OC Forum, obchody, služby, reštuaurácie, Nemocnica.

Kúpou je byt okamžite voľný.

Cena 115.000,-eur -

Realitná kancelária DELTA PROPERTY sa riadi Všeobecnými podmienkami sprostredkovania, ktoré boli schválené Realitnou úniou. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný spolupracujúcou advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.