Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 653 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michaela Holešová
holesova@profirealpoprad.sk
0944107077

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2-izbové byty v novom projekte už v PREDAJI, Poprad-Matejovce

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
Allendeho
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Celková plocha
70 m2
Stav objektu
Projekt
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
09.11.2021
Aktualizované
29.12.2021
Cena 157 900,00 €
Michaela Holešová ProfiReal Poprad s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Naša realitná kancelária Vám prináša do ponuky na predaj 2-izbové byty v novostavbe vyššieho štandardu s plánovaným začiatkom výstavby v 1.kvartály r. 2022 v Poprade, časť Matejovce. Bytový dom bude mať 5.poschodí. Na štyroch poschodiach budú 1 aj 2-izbové byty, každý s loggiou a s pivnicou. Piate poschodie tvoria dva nadrozmerné 4-izbové byty.

Dvojizbové byty o rozlohe od 69,59 až 77,97 m2 +sklad 3,23m2 budú v stave holobytu s rozvodmi vody, kanalizácie, elektroinštalácií a slaboprúdov, ústredného vykurovania s radiátormi s termostatickými hlavicami (bytový dom bude mať vlastnú kotolňu), podlahy budú ukončené betónovým poterom, steny a stropy sadrovými omietkami s bielym náterom. Plastové okná s izolačným trojsklom, bezpečnostné protipožiarne vstupné dvere.
Loggia bude mať položenú keramickú dlažbu a vonkajšie horizontálne žalúzie.
V bytovom dome sa budú nachádzať nadzemné a podzemné garáže, ktoré je možné dokúpiť k bytu, prípadne ak nebudete mať záujem o odkúpenie, bude parkovanie zabezpečené pred bytovým domom.

Rezervácia: v predpredaji zaplatíte rezervačnú zálohu zo výške 15 % z aktuálne platnej ceny bytu. Dofinancovanie možné aj hypoúverom.

Viac informácií na tel. čísle 0944 107 077.