Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
292 728 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Renáta Hrušovská
renata@deltaproperty.sk
+421 905 149 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom na predaj, Poprad

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
Sobotské námestie
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
12.07.2019
Aktualizované
16.07.2019
Renáta Hrušovská Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 905 149 735

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Delta Property ponúka exkluzívne na predaj krásny meštianský dom v meste  Poprad, časť Spišská Sobota - Sobotské námestie.

LOKALITA: Rodinný dom sa nachádza priamo na Sobotskom námestí v najstaršej mestskej časti mesta Poprad - v Spišskej Sobote.

POZEMOK: Pozemok na ktorom dom stojí má rozlohu 839 m2. Prístup do domu je možný priamo z námestia, ale aj zo zadnej časti pozemku, z ulice Brokoffovej.  V zadnej časti pozemku je pripravená a vybudovaná základová doska so sieťami, na ktorej je možné pristaviť dom alebo apartmán.

STAV: Stavba bola pôvodne postavená v 16. storočí ako kamenná stavba. Rodinný dom je vo veľmi dobrom stave, je celkovo podpivničený a je suchý.  Na prízemí sa nachádza kompletne zrekonštruovaný apartmán s krbom. V apartmáne sú priznané pôvodné klenby. Apartmán pozostáva z priestrannej kuchyne, samostanej štýlovej kúpelne, šatníka, prechodovej chodby a samostatnej veľkej izby s výhľadom na námestie. Na prvom poschodí sa nachádza samostatná veľká izba so samostatným vstupom zo zadnej časti domu. Z tejto izby s výhľadom na záhradu je možné urobiť samostatný apartmán. Zo zadnej časti domu sú dva samostané vchody a podkrovie sa dá zobytniť,  môže tu vzniknúť další samostatný apartmán,  alebo byt. Strecha na dome je drevená. Pamiatkový úrad sa vyjadril, že nie je problém vybudovať apartmány a strešné okná do pôvodnej strechy. 

NÁŠ NÁZOR: Historický dom, vhodný na vybududovanie celkovo 4 samostaných apartmánov. Skvelá lokalita a skvelý prístup z dvoch ulíc. Je tu možnosť pre budúceho majiteľa vybudovať si samostatný dom v zadnej časti pozemku a predný dom a 3 apartmánmi využívať na prenájom pre turistov. Skvelá investícia v historickej časti mesta Poprad - Spišská Sobota. Dom je vhodný pre niekoho, kto má rád históriu a chce zachovať krásu dávnych čias. 

Cena 222 500 €

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.