Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 389 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dominik Rovňan
rovnan@karinpartners.sk
0908 463 243

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ VEĽKÝ RODINNÝ DOM V POPRADE VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Mestská časť
Veľká
Ulica
Veľká
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
195 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
27.07.2022
Aktualizované
05.08.2022
Cena 369 900,00 €
Dominik Rovňan KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 463 243

Popis nehnutelnosti

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný 5 - izbový dvojpodlažný tehlový rodinný dom s garážou v meste Poprad, časť Veľká.

Vstupné podlažie dispozične pozostáva z predsiene, chodby, od ktorej sa po pravej strane nachádza kuchyňa a jedálenský kút s výhľadom na obývaciu časť domu. Z chodby po ľavej strane môžete prejsť do uzavretého komplexu, ktorý v sebe ukrýva 3 nepriechodné izby, kúpeľňu a samostatnú toaletu. Zo vstupného podlažia sa dostanete po niekoľkých schodoch nižšie na medzipodlažie do veľkej obývacej miestnosti, z ktorej vychádzate priamo na terasu do záhrady. Záhrada je orientovaná na juhozápad, odkiaľ viete prejsť zadným vchodom do garáže. Využite možnosť poprechádzať sa po dome cez virtuálnu 3D obhliadku, stačí skopírovať link - https://my.matterport.com/show/?m=JwRSyDgKJ9D  a taktiež pre lepšiu predstavivosť môžete nájsť medzi fotografiami pôdorysy rodinného domu.

Z obývacej miestnosti sa následne dostanete po schodoch nižšie do druhej obytnej časti domu, v ktorej sa nachádza chodba, jedna veľká nepriechodná izba, samostatná kuchyňa, kúpeľňa s toaletou, špajza a technická miestnosť. Túto časť domu môžete využívať ako plnohodnotný jednoizbový byt. Taktiež môžete využiť 3D virtuálnu obhliadku  - https://my.matterport.com/show/?m=JwRSyDgKJ9D

Celková podlahová plocha domu je až 195 m2.

VIDEO PREHLIADKA NEHNUTEĽNOSTI - https://www.youtube.com/watch?v=Otgnc9jyESE

Nehnuteľnosť bola postavená pred 30 rokmi, materiál tehla, kúrenie je plynové, elektrina pôvodná, napojená na mestskú vodu a kanalizáciu. Zo severnej časti domu je dom zateplený, maľovanie izieb prebehlo minulý rok, pred šiestimi rokmi boli menené plastové okná. Podlaha plávajúca v kombinácii s drevenou podlahou. V roku 2024 je v lokalite plánovaný prívod optických káblov. Mesačné poplatky závisia od počtu osôb v dome.

V danej lokalite sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Veľkou výhodou je napojenie sa na diaľnicu len pár minút od domu a taktiež blízkosť našich najväčších a najkrajších vrchov Vysoké Tatry.

Dom v Poprade má vďaka svojej veľkorysej rozlohe a umiestneniu potenciál na následný prenájom spodného, menšieho priestoru, poprípade nájde svoje využitie pre väčšie rodiny, alebo dvojgeneračné bývanie. Umiestnenie na konci ulici, kde je zachované väčšie súkromie, pokladám taktiež za veľkú výhodu.

Prípadná dohoda na cene možná, viac info v RK.

V cene sú zahrnuté komplexné služby RK vrátane právneho servisu - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju a štandardných poplatkov spojených s predajom.

Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS real s.r.o.