Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 236 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ivana Saganová
iv.saganova@gmail.com
919317319

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3-izbový byt, Poprad, centrum

Typ
Predaj
Mesto
Poprad
Ulica
Dominika Tatarku
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
91 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
16.01.2017
Aktualizované
16.01.2017
Ivana Saganová Súkromná inzercia

Popis nehnutelnosti

Mesto: Poprad, centrum Nehnuteľnosť: mezonetový byt Akcia: Predaj Cena: 127900 EUR (3853115.4 SKK) Popis: Nehnuteľnosť: 3-izbový byt Lokalita: Poprad, Dominika Tatarku Podlahová plocha: 91 m2 Cena: 127 900,- EUR Kontakt: Ing. Ivana Saganová :0919 317 319 Mezonetový byt sa nachádza v podkroví bytového domu s výťahom v centre mesta. Byt bol kolaudovaný v roku 2008 ako nadstavba na bytovom dome. Má 3 obytné miestností / obývačka, spálňa a detská izba/a príslušenstvo, ktorým je kuchyňa, kúpeľňa s WC, samostatné WC, 2 balkóny a šatník. Byt je čiastočne zariadený. Vybavenie: rohová vaňa, kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, vstavaná skriňa, vešiaková stena, vlastné kúrenie a ohrev vody. Výhody: slnečný, tiché prostredie, centrum vhodný ako bývanie pre mladé rodiny , ale aj ako služobný byt.