Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Miroslav Jurík
jurikmiro@gmail.com
0948 773 380

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKRO REALITY - ZÁHRADA, CHATKA Poltár - ID 2135

Typ
Predaj
Mesto
Poltár
Ulica
Poltár
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
6 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
11.10.2021
Aktualizované
11.01.2022
Cena 8 990,00 €
Ing. Miroslav Jurík Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0948 773 380

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj malebnú záhradu s drevenou chatkou v Poltári. Celková výmera pozemku je 609 m2. Pozemok je vysporiadaný v osobnom vlastníctve. Drevená chatka je zateplená (steny, strop), má jednu miestnosť s plochou 6 m2. Na záhrade je altánok, murovaný krb, jazierko s rybkami, skleník, murovaná pivnica zapustená v svahu, suché WC, udiareň, príručný drevený sklad. Na pozemku sa nachádza pitná Málinecka voda (s niekoľkými rozvodmi po záhrade). Elektrina na záhradu nie je zavedená (susedné chatky majú). Záhradka poskytuje okrasnú aj úžitkovú hodnotu.

Je tu vysadených množstvo okrasných drevín, bylín a kvetov. Taktiež množstvo druhov ovocných stromov, stĺpovitých ovocných stromov, kríkov a bylín. Záhrada je slnečná, je z nej krásny výhľad. Záhradka je pekne starostlivo upravená, tiché a pekné prostredie. Celá záhrada je oplotená. Prístup autom je priamo k bráne záhradky. Ročný poplatok z. združeniu je približne 20 €, plus poplatok za vodu podľa vlastnej spotreby. Bližšie informácie Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle: 0948 773 380.