Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 374 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ!Vynikajúca cena!Na predaj rodinný dom Pohranice len 5 minút od Nitry

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Mesto
Pohranice
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Celková plocha
703 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
22.10.2021
Aktualizované
09.07.2022
Cena 82 000,00 €
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v centre obce Pohranice, len 5 minút od Nitry. Dom je v pôvodnom stave pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Plocha pozemku:703 m2. Všetky inžinierske siete k dispozícii: voda, elektrina, plyn, kanalizácia.
Link na 3 D vizualizáciu:https://my.matterport.com/show/?m=vhY5X6uBCui
Video:https://youtu.be/UxOt3zVxrxY
Dom je napojený na elektrinu, plyn, obecnú vodu. K dispozícii je aj studňa. Kanalizácia je predpripravená. Energetický certifikát nie je k dispozícii.
V obci je materská škola, základná škola, kostol, pošta, všeobecný lekár pre deti aj dospelých, zubár, lekáreň, Jednota, krčma, reštaurácia Mlyn u Anastázie, kozmetika. Cena len 82.000 eur.

V cene kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky súvisiace s prevodom, financovanie. Ak Vás ponuka zaujala, volajte na číslo 0908133421 alebo píšte na beneova@diamondreality.sk

Pohranice - Štitáre - Dolné Obdokovce - Hosťová