Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Tvoríme (staváme) murované rodinné domy na kľúč za bezkonkurenčné ceny.

Nitra Arrow

Rodinný dom Nitra

Nitra Arrow

Rodinný dom vo Vrábloch

Vráble Arrow

Znížená cena!!!Na predaj rodinný dom pri Vrábľoch

Nevidzany, nemá Arrow

Na predaj rodinný dom v Oponiciach

Oponice Arrow

LEXXUS - PREDAJ, novostavba 3i útulného radového RD v štandarde, RA

Rastislavice, Rastislavice Arrow

Novostavba Rodinný dom Veľké Ripňany

Veľké Ripňany, Kút Arrow