Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 501 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Rastislav Troščák
benard@stonline.sk
+421 905 111 158

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PRENÁJOM - HALA v Podolínci

Typ
Prenájom
Mesto
Podolínec
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Celková plocha
2275 m2
Pridané
16.10.2020
Aktualizované
16.10.2020
Cena 2,50 €/m2/mes.
Rastislav Troščák Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 905 111 158

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom halu, ktorá sa nachádza v v oplotenom areáli v Podolínci popri hlavnej ceste smerom na Poprad. Hala má celkovú výmeru 2 275 m2 o rozmere 71x32 m a výšku 8 m. Je postavená zo železnej konštrukcie a sendvičových-polyuretánových panelov. Na pozemku sa nachádza trafostanica s výkonom 630 kVA a popri pozemku je železničná trať, pričom jedna železničná vlečka s výkladaciou rampou je vyčlenená pre túto halu. Vstup do haly je zabezpečený cez vysoké elektrické brány, vhodné aj pre kamióny. Celková výmera pozemku je 41 792 m2. Hala je vhodná na skladové ako aj výrobné priestory. Cena nájmu je 2,50 €/m2 na mesiac.