Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
273 857 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Babič
babic@btreality.sk
0905 828 993

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezervované: 4-IZBOVÝ DOM S GARÁŽOU, POZEMOK 1000 m2, PODOLIE

Typ
Predaj
Mesto
Podolie
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
119 m2
Celková plocha
144 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
17.04.2018
Aktualizované
07.09.2018
Ing. Peter Babič Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0905 828 993

Popis nehnutelnosti

KTO CHCE ZREALIZOVAŤ VÝHODNÚ KÚPU NEHNUTEĽNOSTI SO VŠETKÝMI INŽINIERSKYMI SIEŤAMI (elektrina, plyn, vodovod, kanalizácia) ZA VEĽMI DOBRÚ CENU, TOTO JE TÁ PRÍLEŽITOSŤ, NECH SA PÁČI, ČÍTAJTE ! 
Číslo ponuky: 100637, telefón: 0905 828 993, e-mail: babic@btreality.sk  
V obci Podolie vzdialenej 11 km od Nového Mesta nad Váhom a 15 km od Piešťan ponúkame na predaj štvorizbový rodinný dom s garážou. Zastavaná plocha domu je 149 m2, úžitková plocha 119 m2, celková podlahová plocha so suterénom je 144 m2. Vo dvore je ešte umiestnená samostatne stojaca murovaná garáž so zastavanou plochou 26 m2 a podlahovou plochou 21 m2.  Ponúkaná nehnuteľnosť  je umiestnená na rovinatom pozemku, ktorého veľkosť bude novým geometrickým plánom vytýčená na 1000 m2.  
Jedná sa o samostatne stojaci rodinný dom s prístavbou situovaný v tichej ulici, je vymurovaný z pálenej tehly, má valbovú strechu s dreveným krovom a škridlovou strešnou krytinou. Dom je prízemný a je čiastočne podpivničený. Pivnica má rozlohu cca 25 m2. Pred domom je predzáhradka, vedľa domu dvor, za domom je záhrada. Prízemie dispozične pozostáva z chodby, kuchyne, kúpeľne, komory a 4 priestranných izieb. V kúpeľni je nutné namontovať WC a pripojiť ho na domovú kanalizáciu. Výstup na povalu je riešený dreveným schodiskom z interiéru domu. 
Dom je v pôvodnom stave, okná a dvere sú pôvodné drevené s výnimkou 1 izby a kuchyne v prístavbe, kde sú plastové okná. Podlahy v izbách sú drevené z dlážkovice, ostatné podlahy sú betónové. Niektoré betónové podlahy sú prevedené z liateho terazza, na niektorých betónových podlahách je krytina z PVC alebo dlažba. DOM JE SUCHÝ, BEZ STATICKÝCH PORÚCH a vzhľadom na svoj vek a skutočnosť, že je už cca 8 rokov neobývaný je v DOBROM TECHNICKOM STAVE. Vykurovanie domu je ústredné teplovodné, zdrojom tepla je plynový kotol umiestnený v suteréne. Teplá voda sa pripravuje v elektrickom zásobníkovom ohrievači vody umiestnenom v kúpeľni. 
Ponúkaný dom je napojený na elektrinu a zemný plyn, voda je z domovej vodárne napojenej na vlastnú studňu. Domová vodáreň je umiestnená v suteréne. Domová kanalizácia je v súčasnosti pripojená na žumpu, ale v ulici je už vybudovaný obecný vodovod aj obecná kanalizácia, kanalizácia bude v tomto roku (r. 2018) skolaudovaná a uvedená do prevádzky. Prípojky z týchto verejných inžinierskych sietí sú privedené na hranicu pozemku. Na dvore je garáž, altánok, hospodárske budovy, v záhrade pivnica na ovocie a zeleninu. V prípade záujmu možnosť zväčšiť pozemok až o ďalších cca 2200 m2, cena naviac za tento pozemok nie je uvedená v tejto ponuke a bude v prípade záujmu kupujúceho stanovená dohodou medzi predávajúcim a kupujúcim. 
Parkovanie automobilov je možné v garáži, pred garážou vo dvore alebo na ulici. Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou (škola, škôlka, lekár), je bez záložných práv, na jej kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic@btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 
V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy "D".

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk