Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
314 560 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Viera Šoltisová
soltisova@vasereality.sk
0915317054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Iba u nás *** Predám rodinný dom + hospodárske budovy + pozemok 1200 m2, Podolie

Typ
Predaj
Mesto
Podolie
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
130 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
09.06.2020
Aktualizované
06.07.2020
Ing. Viera Šoltisová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - ponúkame Vám na predaj rodinný dom s hospodárskou budovou, šopou a záhradou s ovocnými stromami,  v obci Podolie. Dom je postavený v roku 1969 a v roku 1982 boli urobené prípojky vody, plynu, ústredné kúrenie s radiátormi.  Pred domom je kanalizácia, ku ktorej sa dá pripojiť. Odpad ide do septiku. Dom sa skladá z troch častí: 1) 3 izbový dom s kúpeľňou a WC spolu, kuchyňa s veľkou špajzou, a pivnicou. 2) Pôvodný jednoizbový domček postavený v roku 1961 a  3) maštale s veľkou  šopou.   Za domom je záhrada na zeleninu a záhrada s ovocnými stromami.  Výmera pozemku 1200 m2. Obec je vzdialená len 10 km od Nového Mesta nad Váhom a 15 km od mesta Piešťan. 

Cena: 89 990 EUR

ID č. 178573      email.: soltisova@vasereality.sk          kontakt: 0915317054

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky