Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
232 108 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Dupkala
tibor.dupkala@realprojekt.sk
0905353847

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok v tichom prostredí Podhorie

  • Pozemky, Predaj, Žilina, Podhorie | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Žilina, Podhorie | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Žilina, Podhorie | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Žilina
Mesto
Podhorie
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
431 m2
Pridané
11.08.2017
Aktualizované
11.08.2017
Cena 37,00 €/m2
Tibor Dupkala Realprojekt Properties, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Podhorie. Pozemok je rovinatý a jeho rozmery sú cca 10x43 m. Obecný vodovod a plyn sú na hranici pozemku, elektrická prípojka je už zrealizovaná. Kanalizácia sa v obci práve buduje. Na pozemku je vydané územné rozhodnutie na výstavbu rodinného domu. V obci Podhorie sa nachádza materská škola, pošta, obchod. Vzdialenosť od Žiliny je cca 10 km.