Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 327 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ID: 2598 Prenájom: pekný rodinný dom s bazénom v tichom prostredí

Typ
Prenájom
Okres
Žilina
Mesto
Podhorie
Ulica
Podhorie
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
160 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
30.03.2021
Aktualizované
19.04.2021
Cena 1 000,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

ID: 2598 Prenájom: pekný rodinný dom s bazénom v tichom prostredí

EXKLUZÍVNE !!

Dáme do prenájmu pekný rodinný dom v tichom prostredí v obci Podhorie. Na prízemí sa nachádza kuchyňa s linkou na mieru a komplet zabudovanými elektrospotrebičmi, špajza, obývacia izba so vstavanou pecou, jedálenský kút, pracovňa, chodba a samostatné wc so sprchovým kútom. Z kuchyne je východ na terasu. 1. NP tvoria dve izby s balkónom, spálňa so vstavanou skriňou, kúpeľňa s rohovou vaňou, sprchovým kútom a miestnosťou, kde je umiestnený plynový kotol a bojler na ohrev teplej vody. V čiastočne podpivničenom suteréne sa nachádzajú skladovacie miestnosti. Dom má zastavanú plochu 102 m2 + dvoj garáž + terasa. Úžitková plocha je 210 m2, pozemok cca 800 m2. Dom je postavený z tehál, zateplený polystyrénom, okná sú plastové s elektrickými vonkajšími žalúziami, strecha je pokrytá strešnou fóliou Fatrafol, na podlahe v izbách je položená kvalitná laminátová podlaha, v kúpeľni, kuchyni a chodbe je keramická dlažba. Vykurovanie plynovým kotlom a veľkou kachľovou pecou, ktorá vykuruje aj 2. NP. Objekt je napojený na rozvod obecnej pitnej vody, elektriny 220/380 V a plynu. Odpadové vody sú zvedené do ČOV. K domu patrí dvoj garáž s elektrickými vrátami. Na pozemku, ktorý je svahovitý s kaskádami sa nachádza veľká zastrešená terasa (40 m2), dvojpodlažný drevený záhradný domček (35 m2), zakrytý bazén (7,3 x 3,7 m, 1,5 m hĺbka, ohrev vody tepelným čerpadlom), niekoľko okrasných drevín a ovocných stromov. Obývacia izba a jedna detská izba nie je v súčasnosti zariadená, foto z minulosti.  Dom sa nachádza v tichej časti obce, 15 km od mesta Žilina.  Momentálne je dom nezariadený (bez postelí ,stolíkov a sedacej súpravy), má iba kuchynský stôl a stoličky, samozrejme kuchynská linka a vstavaná skriňa v spálni.  Po dohode sa dá zariadiť. 

Cena: 1.000,- Eur + energie