Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
276 878 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Lauková
zuzana@mgreal.sk
0915427746

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom rodinný dom Podhorany

Typ
Prenájom
Okres
Nitra
Mesto
Podhorany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
90 m2
Pridané
16.04.2018
Aktualizované
03.05.2018
Cena 1 000,00 €/mes.
Zuzana Lauková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 4 izbovú novostavbu rodinného domu v obci Podhorany s pozemkom o výmere 1100 m2. Dom pozostáva zo vstupnej chodby, práčovne, veľkej obývačky spojenej  s kuchyňou, kúpeľne, toalety a 3 samostatných izieb (spálňa, detská izba, menšia pracovňa). Z obývačky je vstup na terasu s vonkajším posedením, dom je čiastočne podpivničený. Nehnuteľnosť sa prenajíma čiastočne zariadená. Celková podlahová plocha 90 m2. Pred domom je miesto na parkovanie. Uvedená cena je už aj s energiami a poplatkom za internet. Pekné tiché prostredie, bývanie v novostavbe so zánovným zariadením a vybavením. Cena prenájmu: 1000,- € /mesiac.