Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Surová
surova@breznoreality.sk
+421905604226

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom na predaj - Podbrezová - smer Bystrá

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Mesto
Podbrezová
Ulica
Strojárenská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Celková plocha
826 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Pridané
07.10.2021
Aktualizované
20.01.2022
Cena 0,00 €
Monika Surová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421905604226

Popis nehnutelnosti

Rodinný dom sa nachádza v obci Podbrezová v Banskobystrickom kraji, v západnej časti okresu Brezno medzi pohoriami Nízke Tatry a Slovenské rudohorie, z hlavnej cesty I/66 na I/72 smer Bystrá, Čertovica. Stavba je tehlovej konštrukcie, situovaná na pozemku o výmeren 826 m2, napojená na všetky IS - el. prípojka, plyn. prípojka, obecný vodovod, kanalizačná prípojka na pozemku (momentálne žumpa). V r. 2016 tu prebehla renovácia: nové rozvody vody, kúrenia a čistočne elektriny, podlahy, stierky, kúpelňa. Kúrenie je ústredné (pevné palivo + plyn), ohrev vody - kombinované (bojler plyn, elektrina), strecha je plechová. Na pozemku je dreváreň, udiareň, pivnica. Ku domu prislúcha prístavba so samostatným vchodom, kde je chodba, obývacia izba s kuchyňou, 1 izba, kúpelňa s WC, pivnica. Momentálne je táto časť domu využitá na prenájom, ale je možné prepojiť ju s domom. Dom je možné vymeniť za dvojizbový byt plus doplatok - v okolí Brezna.

Hlavná stavba pozostáva z:

1. NP: vstupná chodba, kuchyňa prepojená s obývacou izbou, sprchový kút s WC, schodište

2. NP: 2 izby, kúpelňa s WC, 3 loggie

Suterén: garáž, kotolňa

Dom je vhodný na trvalé bývanie alebo aj na rekreačný prenájom, prípadne bývanie spojené s podnikaním, okolie ponúka široké možnosti letného i zimného vyžitia (horehronie.sk) lyžiarske strediská (Tále, Mýto pod Ďumbierom, Chopok - Južná/Severná strana)

Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis – AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poskytujeme hypotekárneho špecialistu, ktorý vypracuje ponuku úverov od všetkých bánk s ohľadom na Vaše potreby a príjem - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.